Programos APSA kaina ir nauda

KAINA

Įmonėms ar buhalteriams - 21 € per mėnesį plius PVM.
Tiesa, buhalteriams suteikiama teisė valdyti iki 10 įmonių.
Papildomai galime pasiūlyti buhalterines paslaugas teikiančių įmonių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kreipkitės dėl pasiūlymo »

NAUDA

Programa veikia iškart ir visur - bet kuriame kompiuteryje pakanka atsidaryti interneto naršyklę ir programa veikia. Nereikia nieko diegti, tad sutaupote savo laiką bei neišleidžiate pinigų IT specialistui. Ar norite dirbti namie, ar Maldyvuose - jokio skirtumo.


Atnaujinimai atsiranda automatiškai - pasikeitus mokesčių sistemai ar apskaitos reikalavimams, visi pakeitimai programoje atsiranda automatiškai ir nemokamai - mūsų programuotojų ir buhalterių komanda tuo pasirūpina.

Naujos versijos nemokamos  - visas naujoves ir programos patobulinimus gaunate be papildomų išlaidų.

Kokybiškas palaikymas - pranešate apie savo problemas telefonu ar adresu info@apsa.lt ir jomis pasirūpiname iškart. Konsultuojame nemokamai ir išsamiai.

Duomenų saugumas - kas naktį automatiškai daroma užšifruota jūsų duomenų kopija. Galime atstatyti bet kurios praeities dienos duomenų bazę.

Patogu dirbti - programa padaryta taip, kad būtų kiek įmanoma mažiau mechaninio, bereikalingo darbo. Naudotis programa yra paprasta, tad greitai išmoksite ir mažai padarysite klaidų.

Laisvė rinktis - Už programą APSA tereikia mokėti nedidelę mėnesinę įmoką be jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Jeigu programa nuvils, bet kada galėsite lengvai atsisiųsti duomenis ir programos atsisakyti be papildomų nuostolių.